Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Prostějov / ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, ETNOGRAF/ETNOGRAFKA, KURÁTOR/KURÁTORKA SBÍREK

ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, ETNOGRAF/ETNOGRAFKA, KURÁTOR/KURÁTORKA SBÍREK

Zaměstnavatel: Muzeum a galerie v Prostějově, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Prostějov
Platové ohodnocení: 21 260 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.3.2020 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Nástup možný ihned, podle dohody. Přihlášku s požadovanými doklady zaslat nejpozději do 21.2.2020 na adresu: Muzeum a galerie v Prostějově, p.o., nám. T. G. Masaryka 2, 796 01 Prostějov. Obálku označit "NEOTVÍRAT" - Výběrové řízení - etnograf". Bližší informace k pracovní pozici podá: Mgr. Václav Horák, tel.: 778 498 357, e-mail: vhorak@muzeumpv.cz. Místo výkonu práce: T. G. Masaryka, Prostějov. Prac. doba: povinná část prac. doby je 9:00 - 14:00, zbytek pracovní doby si zaměstnanci řídí sami v době 6:00 - 18:00 tak, aby splnili fond pracovní doby.
Zákonné předpoklady: dosažení věku 18 let, bezúhonnost.
Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru etnografie, etnologie, min. bakalářské - podmínkou, zájem o lidové zvyky a tradice, základní přehled regionálních souvislostí v oboru, znalost sbírkotvorné činnosti - podmínkou, znalost odborné práce kurátora sbírkových předmětů - podmínkou, znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint,...), ediční a publikační činnost, znalost cizího jazyka (Aj, Nj) - výhodou, schopnost sebeprezentace a vystupování před veřejností, komunikační, tvůrčí a organizační schopnosti, kultivovaný a písemný projev, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, loajalita, řidičské oprávnění sk. B.
Nabízíme: stabilní zaměstnání ve veřejném sektoru, zajímavou a různorodou práci, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, výše mzdy od 21.260 Kč podle délky uznané praxe.
Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, datum a podpis uchazeče, strukturovaný životopis, motivační dopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrového řízení kdykoliv zrušit. Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno elektronicky - e-mailem, popř. telefonicky. Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji.

Kontakt

Kontaktní osoba: Kontakt uveden v poznámce

Referenční číslo ÚP: 17897620739
Poslední aktualizace: 31.1.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 18.2.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů