Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Prostějov / TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Společnost Podané ruce o.p.s. nabízí volné pracovní místo na pozici TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 9 500 do 12 500 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, Lutínovova 42/1, Prostějov, okres Prostějov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.12.2020. Další informace Vám poskytne Mgr. Hana Rumanová, e-mail: asistentka@podaneruce.cz.

Zaměstnavatel: Společnost Podané ruce o.p.s.
Místo výkonu práce: Prostějov
Platové ohodnocení: 9 500 – 12 500 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 20
Pracovní poměr: Od 1.12.2020 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana - motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte do 31.8.2020 na adresu asistentka@podaneruce.cz, do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení - TP v Prostějově".
Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k ústnímu pohovoru, který bude probíhat po předchozí telefonické dohodě. S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelem, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570
Terénní programy pro děti a mládež v Prostějově, www.podaneruce.cz

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Terénní programy pro děti a mládež v Prostějově, vypisuje výběrové řízení na pozici "Terénní sociální pracovník/pracovnice".
Místo výkonu práce: NZDM v Prostějově, Lutínovova 42/1, Prostějov 796 01 (v rámci terénního programu lokalita města Prostějova). Pracovní doba: 20 hodin týdně (pracovní dobu lze upravit po dohodě se zaměstnavatelem, předpoklad jpracovní doby je 2,5 dne v týdnu od 10:00-18:00, popř. od 9:00-17:00)

Požadujeme: Ukončená VŠ, VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického zaměření - předpokladem je způsobilost k výkonům povolání sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/206 Sb., o sociálních službách), případně student absolventského ročníku, trestní bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup, schopnost práce v týmu , pozitivní přístup k sociální práci a ochotu vymýšlet nové postupy, zdravotní způsobilost, výhodou je silná motivace k práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží, výhodou je zkušenost práce s dětmi a mládeží a zkušenost práce v oboru

Pracovní náplň: přímá sociální práce s dětmi a mládeží ve věku 11 - 26 let (individuální i skupinová), kontaktní terénní práce a depistážní činnost, organizování a realizace volnočasových aktivit a preventivních programů , administrativa sociální služby

Nabízíme: pracovní poměr na 0,5 úvazku s perspektivou navýšení, možnost podílet se na smysluplné práci, možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání, zázemí zavedené neziskové organizace, 6 týdnů dovolené, supervizi a odborný dohled, nástupní plat dle vzdělání a praxe (9 500 Kč - 12 500 Kč hrubé mzdy)

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová
E-mail: asistentka@podaneruce.cz

Referenční číslo ÚP: 19282660750
Poslední aktualizace: 3.11.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.11.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů