Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Plumlov / VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 18 500 do 26 830 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace, okres Prostějov. Nástup možný od 1.4.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Simona Zapletalová.

Zaměstnavatel: Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Plumlov
Platové ohodnocení: 18 500 – 26 830 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.4.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba ředitelka školy Zapletalová Simona Mgr., tel.: 725885008, e-mail: s.zapletalova@zsplumlov.cz. Pracoviště: Základní škola Plumlov. Pracovní doba Po-Pá 6:00-14:30
Náplň práce: řídí vedoucí kuchařku a celý personál školní jídelny.Sestavuje s vedoucí kuchařkou jídelní lístky, dbá na zajištění určených vyživovacích norem. Kontroluje pestrost jídel a dodržování technologických postupů přípravy a hygieny jídel. Dodržuje výživové normy a plnění spotřebního koše. Zajišťuje objednávky a nákup potravin, odpovídá za jejich správné převzetí.
Kontroluje záruční lhůty uskladněných potravin a způsob jejich uložení. Vede denní spotřebu potravin, zpracovává uzávěrku spotřeby potravin. Vede přehled stravovaných osob.
Odpovídá za dodržování finančního limitu norem ve stravování a přísné dodržování spotřebních norem. Provádí vyúčtování stravného za běžný měsíc. Zajišťuje povinný audit HACCP.
Připravuje plány a rozpočty školní jídelny, ručí za jejich dodržování a čerpání.Zpracovává měsíční rekapitulaci.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Simona Zapletalová
Telefon: 725885008
E-mail: s.zapletalova@zsplumlov.cz

Referenční číslo ÚP: 20071860704
Poslední aktualizace: 3.3.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 8.3.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů