Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Němčice nad Hanou / UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY

UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY

Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 32 820 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji - Němčice nad Hanou, okres Prostějov. Nástup možný od 1.3.2024. Další informace Vám poskytne PhDr. Dana Bernardová, Ph.D., tel.: , e-mail: nabor.OLK@euroinstitut.cz.

Zaměstnavatel: Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji
Místo výkonu práce: Němčice nad Hanou
Platové ohodnocení: 32 820 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 20
Pracovní poměr: Od 1.4.2024 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Své životopisy prosím zasílejte na kontaktní e-mailovou adresu: nabor.OLK@euroinstitut.cz.
Termín nástupu: kdykoliv

Jsme Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji, zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijících v domovech pro osoby se zdravotním postižením, kde probíhá výuka. Hledáme plně kvalifikovaného učitele střední školy pro práci s naší cílovou skupinou s akcentem na praktický způsob vedení výuky.

Požadované vzdělání - odborná kvalifikace učitele všeobecně-vzdělávacích předmětů nebo učitele odborných předmětů střední školy nebo učitele praktického vyučování včetně vzdělání v oblasti pedagogických věd zaměřeného na speciální pedagogiku pro učitele. Střední vzdělání ukončené výučním listem v některém z oborů praktického vyučování vítáno.

Využijeme: kreativitu, flexibilitu a praktický přístup ve výuce, dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce s IT technikou v pedagogickém procesu a v administrativních činnostech, zálibu v práci s žáky v terénu.

Poznámka: Pracovní úvazek na dobu určitou, po zapracování a prokázání schopností adaptace na specifika práce s cílovou skupinou možné na dobu neurčitou. Plný i částečný úvazek

První kontakt

Kontaktní osoba: PhDr. Dana Bernardová, Ph.D.
E-mail: nabor.OLK@euroinstitut.cz

Referenční číslo ÚP: 27940600711
Poslední aktualizace: 28. 2. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.3.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů